Zrobiłam w domu i wszystkich nim leczę: Eliksir mocy, silny naturalny antybiotyk – przepis od mojej babci.

Czy coś może leczyć lepiej niż domowy lek, który jest naturalnym antybiotykiem i z pewnością pomoże Ci stanąć na nogi. Wypróbuj przepis znany od pokoleń i wykonaj lekarstwo sam w domu.

Pragnienie znalezienia doskonałego leku, który pomoże podczas problemów z przeziębieniem i wzmocni organizm dzisiaj może się ziścić. Jakie to jest lekarstwo?

Według przedstawionego za chwilę przepisu otrzymasz sposób na przygotowanie mętnego napoju oczywiście w pełni naturalnego, który pomoże oczyścić Twój organizm z tłuszczów i toksyn a tym samym wzmocni Cię. Dzięki temu będziesz chroniony przed przeziębieniem, grypą, jak również chorobami które negatywnie wpływają na układ krążenia. Lek ten służy również oczyszczeniu wątroby.

A więc do roboty, najpierw przygotuj potrzebne składniki, czyli takie jak:

  • 4 ząbki czosnku
  • 4 cytryny
  • około 2 do 3 centymetrów korzeń imbiru
  • 2 litry wody

 

Sposób przygotowania.

Na początek dokładnie umyj, obierz i pokrój na małe plasterki imbir. To samo zrób z czosnkiem. Cytryny wrzuć do wrzątku i po sparzeniu zetrzyj z nich skórkę a to co pozostanie pokrój na plasterki.

Następnie wszystkie składniki oczywiście oprócz wody włóż do miksera. Rozdrabniaj tak długo aż uzyskasz gładką masę. Wodę zagotuj, a gdy osiągnie stan wrzenia odstaw do ostygnięcia. Na zakończenie połącz otrzymane płyny, dokładnie wszystko wymieszaj i przelej do szklanych butelek lub pojemników.

WAŻNE! Codziennie pij łyżkę mikstury 2 godziny przed każdym posiłkiem, a wkrótce zauważysz doskonałe rezultaty.

You might also like

Comments are closed.

error: Content is protected !!