Piję każdego wieczora i czuję się zdecydowanie lepiej. Ten napój z bananów przywraca siłę i witalność w ciągu kilku dni.

Szukasz naturalnego sposobu na wzmocnienie, który doda ci sił i energii na kolejne dni? Koniecznie wypróbuj napój z gotowanych bananów. Choć smak jest dość specyficzny, to gwarantuję ci, że już po kilku dniach poczujesz się lepiej.

Banany są doskonałym źródłem fosforu, magnezu, a także potasu. Wszystkie te minerały mają bardzo duże znaczenie dla funkcjonowania organizmu, dlatego tak ważna jest naturalna, regularna suplementacja.

 

Jest to świetna propozycja na sezon jesienno – zimowy, w którym nasz organizm jest podatny na choroby. Napój wzmacnia układ odpornościowy, poprawia jakość snu, pozytywnie działa na układ trawienny, a także poprawia pamięć. Samo wykonanie napoju jest bardzo proste i opiera się głównie na bananach.

Do przygotowania tej witalnej miksturki będziesz potrzebować:

  • 200 ml wody
  • 2 duże banany
  • 2 laski cynamonu

Pierwszym krok, który musisz wykonać, to zanurzenie cynamonu w garnku z zimną wodą, a następnie zagotowanie.

 

W międzyczasie możesz obrać banany ze skórki i pokroić je w średniej grubości plasterki. Gdy już to zrobisz, wsadź banany do wody z cynamonem i ponownie zagotuj.

Mikstura tak naprawdę jest już gotowa – wystarczy, że ją ostudzisz, a następnie odcedzić. Pamiętaj, aby specyfik pić nie później niż godzinę przed planowanym snem. Już po tygodniu regularnego spożywania zauważysz znaczną różnicę.

You might also like

Comments are closed.

error: Content is protected !!