Kardiochirurg zaleca sposoby na czyszczenie naczyń. Jeśli masz ponad 40 lat, musisz to zrobić!

Choroby układu krążenia to jedna z najpoważniejszych chorób cywilizacyjnych, które dominują, jeśli chodzi o przyczyny zgonów. Liczby są przerażające.

Rocznie, ponad 7 milionów osób umiera z powodu tych schorzeń, w tym zwłaszcza nadciśnienia, zawału, niewydolności serca czy miażdżycy. Jedną z głównych przyczyn występowania chorób krążeniowych jest cholesterol. Niekontrolowany i niebadany może prowadzić do śmierci.

 

Poza kontrolą lekarską oraz lekami można w naturalny sposób pomóc swojemu zdrowiu. Doskonale radzą sobie z tym podstawowe produkty, które na co dzień trzymamy w naszej kuchni.

Jest to m.in. miód, który wzmacnia układ odpornościowy i regeneruje narządy trawienne. Doskonale działa cytryna, wzmacniająca ściany naczyń krwionośnych i zapobiegająca powstawaniu zakrzepów.

 

Z wirusami skutecznie radzi sobie czosnek, który uchodzi za jeden z najmocniejszych, naturalnych antybiotyków. Do tego warto wspomnieć o imbirze, pozytywnie wpływającym na poziom cholesterolu. Wszystkie te produkty można połączyć, dzięki czemu ich działanie będzie jeszcze mocniejsze. Oto prosty przepis na zdrowy syrop:

Składniki:

You might also like

Comments are closed.

error: Content is protected !!