Oto skuteczna metoda, którą stosuję nie od dziś. Jak zlikwidować przebarwienia na skórze raz na zawsze.

Przebarwienia skórne, zwane plamami starczymi, zazwyczaj pojawiają się po kilkudziesięciu latach życia.

Miejsca, na których występują to: ręce, ramiona i twarz, czyli części ciała narażone na promieniowanie słoneczne i właśnie ono jest powodem występowania tych przebarwień. Na szczęście można zapobiegać i leczyć takie zmiany skórne. W ramach zapobiegania można stosować kosmetyki z filtrami UV oraz unikać długiego przebywania w nasłonecznionych miejscach.

Pocieszający jest także fakt, że tzw. plamy starcze nie mają ujemnego wpływu na stan zdrowia. Oczywiście posiadanie przebarwień skórnych nie jest niczym przyjemnym i wiele osób ze względów estetycznych chce się ich pozbyć.

 

Istnieje na to naturalny i prosty sposób. Możliwe, że nie zadziała we wszystkich przypadkach, ale zawsze warto spróbować.

Składniki, które są do tego potrzebne to: 

  • ocet jabłkowy
  • kilka cebul

Przygotowanie:

Należy bardzo drobno pokroić cebule, a później użyć blendera do zmiksowania ich. W rezultacie otrzymamy sok z cebuli. Ocet jabłkowy mieszamy razem z powstałym sokiem cebulowym.

Mając gotową miksturę, wystarczy smarować nią przebarwienia. Najlepiej przechowywać sok z octem szczelnie zamknięty w lodówce, ponieważ olejki z cebuli zachodzą w reakcję z tlenem.

You might also like

Comments are closed.

error: Content is protected !!