Dlaczego Grupa krwi 0 jest tak wyjątkowa – wszystko się zgadza.

Ludzie, posiadający grupę krwi 0 mogą czuć się wyjątkowo. Jak się okazuje grupa krwi 0 jest grupą podstawową, którą nosili pierwsi ludzie, będący walecznymi łowcami.

Jakimi cechami charakteryzują się posiadacze tej grupy krwi dzisiaj? Osoby z grupą krwi 0 są zwykle energiczni i aktywni. Cechują się zdolnościami przywódczymi, są produktywni, natomiast źle wpływa na nie stres. Pod jego wpływem staja się drażliwi i impulsywni.

Osoby te źle reagują nie tylko na stres, ale i na nieodpowiednią dietę i siedzący tryb życia, ponieważ mają wówczas skłonności to zaburzeń metabolicznych jak otyłość, choroby tarczycy i insulinooporność.

 

Ludzie posiadający grupę krwi 0 mają tendencję do chorób tarczycy, a także wrzodów. Nierzadko zdarza się, że mają one niski poziom jodu i hormonu tarczycy, co w efekcie sprzyja otyłości, zatrzymywaniu wody w organizmie i ogólnemu zmęczeniu.

Posiadacze grupy krwi 0 mają także tendencję do powstawania wrzodów, ponieważ posiadają większą ilość kwasu w żołądku w porównaniu do innych grup krwi.

W Japonii od dawna odpowiednim grupom krwi przypisuje się poszczególne cechy charakteru i osobowości. Osoby mające grupę 0 charakteryzowane są jako sumienne, zorganizowane i logicznie myślące. To także ludzie odpowiedzialni, zaangażowani w to, co robią.

Z uwagi na fakt, że osoby te mają podniesione poziomy adrenaliny i noradrenaliny zaleca się im powstrzymywanie się od używania alkoholu, a także kofeiny.

Osoby z grupą 0 powinny natomiast polubić się ze sportem i aktywnym trybem życia. Zdrowy styl życia pozytywnie wpłynie na prawidłowy metabolizm, a także pozwoli zachować stabilność emocjonalną. Ćwiczenia fizyczne dobrze rozładują też nagromadzony stres.

 

Polecane jest wykonywanie ćwiczeń areobowych. Ważna jest systematyczność i czas ich trwania. Najlepiej, by wykonywać je 3-4 razy tygodniowo przez trzydzieści do czterdzieści minut.

Posiadaczom grupy krwi 0 zaleca się też wolne, spokojne spożywanie posiłków. Dobrze, by unikały podejmowania ważnych decyzji, wówczas gdy oddziałuje na nie stres.

You might also like

Comments are closed.

error: Content is protected !!