Eukaliptus to roślina, która ma wiele cennych dla człowieka właściwości, z których wiele osób nie zdaje sobie sprawy. Przeczytaj.

Ta roślina powinna znaleźć się w każdym domu. Nie musisz jej kupować, z łatwością się rozmnaża.

W ostatnim czasie ta niepozorna zielona roślina cieszy się niezwykłą popularnością. Eukaliptus to ludowa nazwa tej rośliny, która wygląda niezwykle w każdym wnętrzu.

Oprócz ładnego wyglądu ma przede wszystkim wiele właściwości m.in. działa korzystnie na drogi oddechowe, odświeża powietrze, odstrasza komary i muchy, zapach działa odprężająco. To również niezwykły balsam dla zestresowanych osób.

 

Sąsiad dał mi go lata temu – pozwoliłam kilku sadzonkom ukorzenić się w wodzie. Teraz mam go w każdym pokoju i rozdaję całej rodzinie. Więc nie musisz kupować nowej rośliny, zapytaj, czy ma ją ktoś w Twojej okolicy. Wystarczy kilka sadzonek i masz nowe rośliny.

Sąsiad podarował mi kilka sadzonek wiele lat temu, które ukorzeniły się w wodzie. Dzięki tym sadzonką teraz mam tą roślinę w każdym pokoju i sama rozdaje sadzonki dalej. Dlatego nie trzeba kupować tej rośliny, wystarczy popytać wśród bliskich lub znajomych czy mają sadzonkę tej rośliny.

 

Kubańskie oregano

You might also like

Comments are closed.

error: Content is protected !!