Drzewko pieniędzy- jestem zachwycona jego właściwościami. Koniecznie musisz go mieć w swoim domu.

Drzewko pieniędzy jest rośliną doniczkową, o której zawsze mówiono ,że przynosi bogactwo, sukces oraz szczęście.

Koniecznie musisz mieć to drzewko w domu, a na pewno nic złego Ciebie nie spotka. Dbanie o tą roślinkę jest bardzo proste, więc nie zastawiaj się tylko biegnij ją kupić!

 

Gdy drzewko pojawiło się u nas w domu , znacznie poprawiła się kondycja naszego zdrowia.

 

W przypadku gdy liście zrobią się żółte, następnie zaczynają czernieć, a roślinka więdnie , oznacza to ,że zabiera ona waszą złą energię. Wtedy na pewno jeden członek Twojej rodziny jest chory. Natomiast jak poprawi się zdrowie Twojej rodziny , drzewko będzie wyglądało jak dawniej.

 

Lecznicze właściwości drzewka

 

Jego skład jest bardzo podobny do aloesu, więc na pewno wyleczysz nim skaleczenia, oparzenia, otarcia oraz skręcenia.

Model.

Koniecznie zerwij wtedy kilka listków , po czym zetrzyj je za pomocą tarki. Następnie nałóż całość na ranę i owiń bandażem. Pamiętaj ,aby tak przygotowany opatrunek zmienić koniecznie co 5 godzin.

 

Świetnie ta metoda działa w przypadku ukąszenia owada. Gotowy opatrunek koniecznie zmieniaj 4 razy dziennie.

 

Gdy dopadł Cię ból gardła, przygotowuj sobie płukankę z liści drzewka. Do 300 ml ciepłej wody dodaj sok z około 10 liści. Gotową płukankę stosuj 3 razy dziennie koniecznie po posiłku.

 

Na zapalenie nerek lub pęcherza moczowego stosuj napar przygotowany z liści drzewka pieniędzy, które trzeba zalać wrzącą woda. Wystygnięty napar pij po 1 łyżeczce 2 razy dziennie, ale około 20 minut przez przygotowanym posiłkiem.

 

Dzięki zjedzeniu dwóch liści przed pierwszym posiłkiem na pewno zapobiegniesz powstawaniu wrzodów żołądka oraz dwunastnicy.

 

Świetnie także sprawdza się sok z liści na powstającą opryszczkę.

 

W przypadku powstającego bólu stawów, koniecznie smaruj je sokiem z liści tuż przed snem, a gwarantuje , że powstały ból szybko zniknie.

Jak widać drzewko potrafi uleczyć, ale warto pamiętać , ze wszystko trzeba robić z głową i nie przekraczać zalecanej dawki. Koniecznie skonsultuj się z lekarzem przed pierwszym zastosowaniem, gdyż drzewko pieniędzy zawiera w sobie arszenik. Życzę powodzenia i dużo zdrowia!

You might also like

Comments are closed.

error: Content is protected !!