Jedna porcja miodu przed snem: może pomóc w wielu przypadkach.

Miód jest słodkim, płynnym a przede wszystkim naturalnym eliksirem zdrowia. Czy próbowaliście zjeść kiedyś miód przed snem?
W najnowszych publikacjach możemy dowiedzieć się o szkodliwym działaniu cukru przed snem, jednak w starożytnych chińskich i indyjskich traktatach zalecali spożycie jednej porcji miodu przed snem. Starożytni uzdrowiciele mają całkowitą rację. Połączenie z wieloma produktami i dodatkami miód ma wpływ na różne sposoby w naszym organizmie. W tym artykule przedstawimy 6 bardzo ważnych powodu dla których warto zjeść miód przed snem.

 

 

Korzyści spożywania miodu przed snem.
Pomaga w spokojnym śnie: Miód ma właściwości kojące, wspomaga produkcję melatoniny ( hormon odpowiadający za zdrowy sen, pozytywnie wpływa na układ nerwowy i odnowę komórek), jak i odpręża. Kluczem do dobrego wypoczynku jest porcja miodu przed snem. Miód można podać z herbatą rumiankową, a wtedy rano budzisz się szczęśliwszą osobą.

 

 

Pomaga przy spalaniu tłuszczu.
Mike Mclnnes który jest specjalistą w dziedzinie żywienia, spostrzegł że sportowcy, którzy spożywali regularnie miód spalali o 10 razy więcej tłuszczu niż pozostali.
Podczas obserwanci Mike dokonał dietę miodową, która polegała na zastąpieniu cukru miodem. Porcja miodu przed snem jest jedna z jego głównych zasad.

You might also like

Comments are closed.

error: Content is protected !!