Jakie znaczenie ma długość placów u Twojej lewej dłoni? Zdziwisz się, jak wiele mówi o Twoim charakterze. Przekonaj się sama ile w tym prawdy

Wbrew pozorom, Twoje dłonie zdradzają w dużym stopniu Twoją naturę i wiele mówią o charakterze.

 

Naukowcy podczas przeprowadzonych badań dowiedli, że ogromne znaczenie ma długość palców Twojej lewej dłoni. Przyznam, że to dość niezwykłe doświadczenie, pozwala szybko odczytać ukryte tajemnice ludzkiej osobowości.

Czy wiedziałaś, że palec serdeczny określa ilość testosteronu, jaki nagromadził się w nas jeszcze w łonie matki? A jest to dość istotne, ponieważ hormon testosteronu właśnie, ma ogromny wpływ na naszą osobowość.

 

Aby dowiedzieć się, co mówi o Tobie Twoja lewa dłoń, wystarczy jej się przyjrzeć i porównać długość palca serdecznego w odniesieniu do palca wskazującego.

 

 

Oto jakie są najbardziej powszechne warianty:

Wariant I – palec serdeczny jest dłuższy od wskazującego
Wariant II – palec serdeczny jest krótszy od wskazującego
Wariant III – palec serdeczny jest równy palcowi wskazującemu

 

 

Wariant I – (palec serdeczny dłuższy od wskazującego) mówi, że jesteś osobą odważną i lubiącą podejmować ryzyko.

Osoby z takim układem dłoni, są również czarujące, pełne uroku, ale bywają również agresywne kiedy nie potrafią sprostać swoim oczekiwaniom.

 

Wariant II – (palec serdeczny krótszy od wskazującego) to osoby, które są pewne siebie, samodzielne i często podejmują słuszne decyzje.

To stworzeni liderzy, wykazujący naturalne zdolności przywódcze. To również samotnicy z predyspozycjami narcystycznymi. Raczej nie są duszami towarzystwa, ale mają zdolność do racjonalnego patrzenia na świat i chętnie dzielą się swoimi spostrzeżeniami.

 

Wariant III – (palec serdeczny równy wskazującemu) to osoby z łagodnym usposobieniem i pogodną naturą.

Są to również osoby troskliwe i oddane, nigdy nie rzucają słów na wiatr i trzy razy zastanowią się, zanim coś powiedzą. Bywają nieufni wobec nowo poznanych osób, a dodatkowo są doskonałymi obserwatorami. To wierni partnerzy, często sprawdzający się w roli mediatorów.

 

Czy już wiesz, co mówi o Tobie Twoja lewa dłoń? Podziel się tym z przyjaciółmi!

You might also like

Comments are closed.

error: Content is protected !!