Data urodzin mówi o tym, jaki dar otrzymałeś od losu. U mnie się sprawdziło.

Numerologiczne „piątki”: intuicja

„Piątki” cechują się żywiołowością i zmiennością, potrafią korzystać z wewnętrznych podszeptów. Są przenikliwe i stale poszukują odpowiedzi na pytania dotyczące swojego miejsca na świecie. To osoby niezwykle bystre, ale też niecierpliwe i bardzo impulsywne. Czasem ich gwałtowny temperament i zmienne zachowania mogą zniechęcać do nich ludzi.

 

Numerologiczne „szóstki”: energia miłości

Numerologiczne „szóstki” potrafią zarządzać swoją wewnętrzną mocą. Są rozważne, ofiarne i towarzyskie, chętnie obdarzają bliskich wielkimi uczuciami. To ludzie gotowi na wielkie poświęcenie, co może przekładać się na ich zaborczość, wręcz obsesję dotyczącą ukochanej osoby.

 

Numerologiczne „siódemki”: umiejętność przewidywania

„Siódemki” mają silnie rozwiniętą sferę duchową. To osoby bardzo zagadkowe, mające silne poczucie indywidualności. Są raczej nieufne wobec obcych i niechętnie wychodzą przed szereg. Wnoszą w życie innych ludzi dobrą duchową energię, przynosząc spokój. Same mają kłopot z porozumiewaniem się z innymi, co bywa interpretowane jako wyniosłość, zimny charakter.

 

Numerologiczne „ósemki”: siła

„Ósemki” to niezwykle silne osobowości. Mają wielkie plany i marzenia oraz ambicje, by je spełnić. Są energiczne i bardzo odważne, nie cofają się przed zdobyciem upragnionego celu. Gdy dzieje się coś złego, nie załamują rąk, tylko zachowują zimną krew i dążą do wyprostowania sytuacji.

To znakomici liderzy, lubiący mieć wokół siebie wszystko „naj”. Niestety ich nieustępliwość i radykalizm w działaniu, mogą przeradzać się w tendencję do terroryzowania, wprowadzania dyktatury.

 

Numerologiczne „dziewiątki”: szlachetność

Numerologiczne „dziewiątki” są osobami uduchowionymi, które wielką wagę przywiązują do działania dla dobra innych. Chcą żyć w harmonii z wszechświatem, pozwolić dobru rozkwitać. Są przepełnione miłością, empatią i nigdy nie pozostają obojętne wobec cierpienia. Niekiedy jednak poświęcają zbyt dużo czasu własnego i bliskich, walcząc o ideały, zapominają o wyciszeniu i zachowaniu równowagi we własnym życiu.

Czytaj dalej

You might also like

Comments are closed.

error: Content is protected !!