8 warzyw i ziół, które kupisz tylko raz a będą rosły już zawsze. To naprawdę się opłaca.

Zapewnienie świeżych ziół i warzyw w swojej kuchni może być bardzo proste i w dodatku tanie. Wystarczy, że kupisz je tylko raz, a potem będziesz mógł cieszyć się nimi już zawsze.

Jest wiele roślin, które wypuszczają korzenie, zaraz po tym jak umieści się je w wodzie. Za pewien czas wyrosną z nich nowe liście, których Ty możesz używać na co dzień.
Zebraliśmy listę ośmiu najlepszych roślin, które kupisz tylko raz i będziesz mógł uprawiać je w swoim domu. Od teraz będziesz miał nieograniczoną ilość tych warzyw i ziół.

 

1. Szczypiorek

Żeby cebula zaczęła rosnąć wystarczy, że zanurzysz jej korzenie w małej szklance wody. Tylko pamiętaj, żeby zapewnić jej dobre oświetlenie.

2. Czosnek

Korzenie czosnku z łatwością wyrastają i rosną imponująco szybko, jeśli pozostawisz je w wodzie. Te pędy mają bardzo delikatny smak i nadadzą się idealnie jako dodatek do sosów czy sałatki.

 

3. Kapusta Chińska

Zanurz korzenie tej rośliny w wodzie i pozostaw ją w dobrze oświetlonym pomieszczeniu. Zostaw ją tak na około 1-2 tygodni, po tym czasie będziesz mógł umieścić ją do doniczki. Następnie zamieni się ona w pełnowymiarową kapustę.

You might also like

Comments are closed.

error: Content is protected !!